Who is taller? Кім ұзынырақ?
Пән: Ағылшын тілі
6 Ә сынып тақырыбы: "Who is taller?" << Кім ұзынырақ ?>> Сабақтың мақсаты: Білімділік: Сын есімнің кұшейтпелі және салыстырмалы шырайларының сөйлемдерде қолдануы, оқушылардың зейін, ойлау жылдамдығын, сабақта пәнді меңгеру көрсеткішін көтеру; Дамытушылық: Оқушылардың есте сақтау, сөздік қорын, сөйлеу мәдениетін, шапшандылық дағдыларын дамыту; Тәрбиелік: Оқушылардың зейін арттыруда, өзіндік жұмыс атқаруға тәрбиелеу; Сабақтың түрі : Жаңа білімді оқыту. Сабақтың әдісі: ауызша-2 Сабақтың барысы Жұмыс тәртібі Түсініктеме 1-кезең Мотивация. Сабақтың мақсаты мен міндетін түсіндіру 1 минут 2-кезең Үй тапсырмасын сұрау; жаңа тақырыпты түсіндіру; ереже жазғызу; I open my lesson with game - questions. Boys and girls, listen to me. Today our theme is called "Who is taller?". And I will explain grammar rule demonstrative pronoun "degrees of adjective". Бір буынды сын есімдердің соңында дауысты дыбыстан кейін дауыссыз дыбыс келсе, сол дауыссыз дыбыс екі рет жазылады. Егер сын есімнің соңында y дауыссыз дыбыстан кейін келсе, онда ол i дыбысына өзгереді 5-минут 56-100 сөз 3 минут 3-кезең Тірек сөздермен жұмыс. <<����������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������