Ғажайып әлем математикадан сыныптан тыс сабақ
Пән: Әртүрлі
Ғажайып әлем Сабақтың мақсаты: Оқушылардың меңгерген білімдерін тексеру, оқуға қызығушылығын, ынтасын арттыру.Міндеттері: 1. Физика мен математиканы байланыстыра отырып, шығармашылық қабілетін дамыту.2.Өз ойын ашық жеткізе білу, пәнге деген қызығушылығын арттыру, озық ойлылыққа тәрбиелеу.3. Шапшаңдыққа, ұқыптылыққа және зеректілікке тәрбиелеу. Сабақтың түрі: сайыс.Сабақтың әдісі: сұрақ -жауапСабақтың типі: жарыс сабағыКөрнекі құралдар: интерактивті тақта, копмпьютер, оқушыларға қажетті карталар. Сабақтың барысы: І кезең - "Өзім туралы" ІІ кезең -Кім жылдам? ІІІ кезең - "Қисынды ойлай білейік!" IV кезең - Ойлан да тап ! V кезең - Мозайка VI кезең - Сен білесің бе? VII кезең - Күтпеген жағдай. VIII кезең - Жеңімпаздарды құттықтаймыз! І кезең - "Өзім туралы" Әр топ өздерінің топтары мен таныстырады. <<�������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������