Түйе. 2-сынып. Ана тілінен қысқа мерзімді жоспар
Пән: Әртүрлі
Пәні Ана тілі 2-сынып Сабақтың тақырыбы: Түйе Сабақтың мақсаты: Білімділік . Қазақ халқының ең қадірлі малы түйенің ерекшелігіне тоқталады.Оның еті,сүті ,жүнімен қатар, күш көлігі ретінде қолданылатынын түсінеді. Дамытушылық: Оқушылар сөздік қорын молайтады,мәнерлеп оқу дағдысын жетілдіреді,төрт түлік туралы түсініктерін кеңейтеді. Тәрбиелілік: Топпен жұмыс жасай біледі, бір-бірін сыйлайды, көмектеседі. Күтілетін нәтиже Өз беттерінше ізденеді.. Төрт түлік малды құрметтеуге үйренеді. Дүниетанымы кеңейеді, пәнге деген қызығушылығы артады, шығармашылық қабілеттері дамиды. Сілтеме Оқулық 56-58 беттер Сабақта қолданылатын материалдар: 1.Стикер 2.Суреттер 3.Жетондар 4.Смайликтер Оқыту әдістері: СТО Оқыту үшін бағалау 1.жұппен жұмыс 2.топтық жұмыс Сабақтың барысы. І. Ұйымдастыру кезеңі Даланың көркі - мал, Өзеннің көркі-тал. Бүгінгі біздің сабақта Жырланады төрт түлік мал. Төрт топқа суреттер арқылы бөлінеді. <<����������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������