Жылу құблысына шолу
Пән: Физика
Қарағанды облысы Саран қаласы №7 орта мектеп-интернатының Физика пәні мұғалімі Жұматаева Тілеукен Сабақтың тақырыбы: Жылу құблысына шолу Сабақтың мақсаты: 1.Білімділік.Жылу құблыстары тарауы бойынша оқушылардың алған білімін қортындылау мақсатында ертегі желісі мен мақал-мәтел негізінде түсніктерін пысықтау. 2.Тәрбиелік .Теория мен күнделікті өмірдің,салт - дәстүрдің,халықтық педагогиканың 3.Дамытушылық.а)Халық ауыз әдебиеті элементтерін пайдалану арқылы жалпы қаблеттілігін дамыту; ә)Демонстарциялық жұмыстар негізінде танымдық қызғушылығын дамыту. Сабақ түрі: Дәстүрлі емес қортындылау сабағы. Сабақ жоспары:1.Жылу құблысы Шықбермес Шығайбай үйінеде 2.Әріптер сыры (лото ойыны) 3.Демонстрациялау 4.Мұны да біле жүр 5.Жылу құблысы мақал-мәтелде. 6.Тест тапсырмалары 7.Қортынды 8.Үйге тапсырма Сабақ барысы: I.Ұйымдастыру . Оқушылар түгенделіп ,сабаққа дайындығы қадағаланады.Оқушылар <<������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������