Қысқаша көбейту формулалары
Пән: Математика
19.12.2012. 7асынып алгебра Пән мұғалімі : Мамыхова Гулмира Есентайқызы Сабақтың тақырыбы :Қысқаша көбейту формулалары Сабақтың мақсаты: * білімділік: оқушылардың қысқаша көбейту формулаларын бүтін өрнектерді түрлендіруде ,көпмүшелерді көбейтуде және көбейткіштерге жіктеуде қолдана білу бейімділігін қалыптастыру * дамытушылық: математикалық тілдерін, ойлау қабілетін , теориялық білімді практикада қолдана білу дағдысын қалыптастыру ; * Тәрбиелік: шапшаңдыққа ,ізденімпаздыққа , тиянақтылыққа, ұжымдық ауызбіршілікке тәрбиелеу; Сабақтың міндеттері: * Қысқаша көбейту формулаларын пайдаланудың тиімді тәсілдерін қарастыру; * Бұрынғы алынған білім-білік дағдыларды пайдалана отырып есептеу дағдысымен жұмыс; * Математикалық танымды кеңейту; Сабақтың түрі: бекіту сабағы Сабақтың көрнекілігі: формулалар, слайд , әртүрлі деңгейдегі тапсырмалар; Сабақтың барысы: 1) ұйымдастыру кезеңі: оқушылардың сабаққа әзірлігі, сәлемдесу , түгендеу; 2) алғашқы ұғымдар мен түсініктерді тексеру кезеңі: Сөйлемді аяқтаңыздар: А) << екі өрнектің қосындысының квадраты...........>> ә) <<�������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������